Asus Laptop Chromebook CX1405CTA-S60930 - Intel N50/8GB/128GB/14 cali FHD/Chrome OS/3YRS
Symbol: CX1405CTA-S60930
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1272.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CX1405CTA-S60930
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1272.00
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Laptop |
| Model |
Chromebook CX1405CTA-S60930 |
| Rodzina procesora | Intel N |
| Taktowanie procesora | 1 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 3.4 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 2 |
| Liczba wątków | 2 |
| Cache L3 | 6 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Processor N50 |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 300 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5 |
| Typ dysku | eMMC |
| Liczba dysków SSD | 1 |
| Pojemność eMMC | 128 GB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.4 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Tak |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Kamera internetowa | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Pojemność baterii | 42 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Google Chrome OS |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 19.9 mm |
| Szerokość | 324.5 mm |
| Głębokość | 214.4 mm |
| Waga | 1.39 kg |
| Informacje o gwarancji |
3 lata |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |
| Oznaczenia | |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu