Asus Kontroler ROG Raikiri II Xbox/PC/Ally czarny
Symbol: 90GC0230-BGP000
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 1103.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90GC0230-BGP000
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 1103.00
Kontroler ROG Raikiri II Xbox/PC/Ally czarny
Kontroler ROG Raikiri II dla Xbox/PC/ROG Xbox Ally wyposażony jest w joysticki TMR, częstotliwość odpytywania 1kHz w trybie PC, cztery przyciski tylne, spusty w trybie dual-mode, przyciski mikroprzełącznikowe oraz łączność tri-mode.
Najważniejsze cechy:
| Informacje o produkcie | |
| Platforma | Xbox Series S Xbox Series X PC Xbox |
| Połączenie | Bezprzewodowe Przewodowe |
| Długość przewodu | 2.5 m |
| Interfejs | USB-C Bluetooth Radio 2,4 GHz |
| Liczba gałek analogowych | 2 |
| D-pad | 8-kierunkowy |
| Wibracje | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
65 x 105 x 155 mm |
| Waga | 345 g |
| Oznaczenia | |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu