Asus Klawiatura gamingowa ROG Strix Scope II 96 Wireless USB/RF/BT
Symbol: 90MP037A-BKUA01
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1007.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90MP037A-BKUA01
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1007.00
ROG Strix Scope II 96
Bezprzewodowa klawiatura do gier z połączeniem w trzech trybach, klawiszami skrótu do streamera, wielofunkcyjnymi elementami sterującymi, wstępnie nasmarowanymi przełącznikami mechanicznymi ROG NX Snow & Storm z możliwością wymiany podczas pracy, stabilizatorami klawiatury ROG, podwójnymi nasadkami klawiszy PBT i silikonową pianką tłumiącą, trzema kątami nachylenia, i podpórka pod nadgarstki
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ROG Strix Scope II 96 Wireless |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Wymiary |
377 x 131 x 40 mm |
| Waga | 1 kg |
| Oznaczenia | |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu