Asus Klawiatura ROG Falchion RX Low Profile BT/2.4GHz/USB
Symbol: 90MP03EC-BKUA10
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1007.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90MP03EC-BKUA10
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1007.00
Niskoprofilowy ROG Falchion RX
ROG Falchion RX Low Profile 65% kompaktowa bezprzewodowa klawiatura do gier z niskoprofilowymi przełącznikami optycznymi ROG RX, połączeniem w trzech trybach z technologią bezprzewodową ROG SpeedNova i odbiornikiem Omni, osłoną ochronną, zintegrowaną silikonową pianką tłumiącą, interaktywnym panelem dotykowym i obsługą MacOS
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ROG Falchion RX Low Profile |
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz USB Bluetooth |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Biały |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 Mac OS |
| Wymiary |
306 x 110 x 26,5 mm |
| Waga | 595 g |
| Oznaczenia | |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu