Asus Klawiatura ROG Azoth bezprzewodowa
Symbol: 90MP0316-BKUA01
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 1510.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90MP0316-BKUA01
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 1510.00
ROG Azoth
Niestandardowa klawiatura do gier ROG Azoth o współczynniku kształtu 75, mocowaniu na uszczelkę, trójwarstwowej piance tłumiącej i metalowej górnej pokrywie, wysoce konfigurowalna dzięki wstępnie nasmarowanym przełącznikom mechanicznym ROG NX z możliwością wymiany podczas pracy, stabilizatorom klawiatury ROG, podwójnym nasadkom klawiszy z PBT i zestawowi smarowania, trzy -tryb połączenia z technologią 2,4 GHz SpeedNova, wyświetlaczem OLED, trójkierunkowym pokrętłem sterującym, trzema kątami nachylenia i obsługą komputerów Mac
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ROG Azoth |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB Bluetooth Radio 2,4 GHz |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | Akumulator |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS Windows 11 |
| Wymiary |
326 x 136 x 40 mm |
| Waga | 1.186 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu