Asus Karta graficzna RX 9070 XT PRIME OC 16 GB GDDR6 256bit DP/HDMI
Symbol: PRIME-RX9070XT-O16G
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 3244.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PRIME-RX9070XT-O16G
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 3244.00
Gotowy na moc PRIME RADEON RX 9070 XT
Doświadcz najwyższej wydajności dzięki karcie graficznej Prime Radeon RX 9070 XT, która charakteryzuje się kompaktową konstrukcją 2,5-slotową, zapewniającą szeroką kompatybilność, a także termoprzewodzącą podkładką GPU z funkcją zmiany fazy i potrójnym wentylatorem zapewniającym doskonałe chłodzenie.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
RX 9070 XT PRIME OC |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | AMD |
| Chipset | Radeon RX 9070 XT |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2480 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 3030 MHz |
| Taktowanie pamięci | 20 Gbps |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
312 x 130 x 50 mm |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu