Asus Karta graficzna GeForce GT 710 2GB GDDR5 EVO 64 bit DVI-D/DSUB/HDMI
Symbol: GT710-SL-2GD5-BRK-EVO
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 282.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GT710-SL-2GD5-BRK-EVO
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 282.00
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GeForce GT 710 |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 2.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce GT 710 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Szyna pamięci | 64-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 2 GB |
| Taktowanie rdzenia | 954 MHz |
| Taktowanie pamięci | 5012 MHz |
| Rdzenie CUDA | 192 |
| Porty wideo | 1 x HDMI 1 x DVI-D 1 x VGA (15 pin D-Sub) |
| Chłodzenie | Pasywne |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.5 |
| Wymiary |
39 x 69 x 170 mm |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu