Asrock Zasilacz ASRock PRO-650G 650W 80 PLUS Gold
Symbol: 90-UXR065-GNEAA2
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 251.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90-UXR065-GNEAA2
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 251.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Łączna moc | 650 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Prąd wejściowy | 10-5 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Przeznaczenie | PC |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Liczba złączy EPS | 1 |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Ilość złączy zasilających SATA | 4 |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 1 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 2 |
| Szerokość | 270mm |
| Długość | 97mm |
| Wysokość | 195mm |
ASRock Incorporation
2F., No.37, Sec. 2, Jhongyang S. Rd.
112 Taipei City
Taiwan
info@asrock.com.tw