Armac Listwa przeciwprzepięciowa M12/16A Rack 19'' 2.5m czarna (12 gniazd) do montażu pionowego
Symbol: M12/30/CZ
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 169.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: M12/30/CZ
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 169.00
Listwa przeciwprzepięciowa M12/16A Rack 19'' 2.5m czarna (12 gniazd) do montażu pionowego
Multi M12 jest urządzeniem z rodziny multi z największą ilością gniazd. Posiada 12 zabezpieczonych gniazd sieciowych z uziemieniem oraz automatyczny, zwłoczny bezpiecznik. Może pracować samodzielnie lub dzięki metalowym mocowaniom w szafach 19 jako integralne zabezpieczenie zasilania urządzeń w niej zainstalowanych. Duża ilość gniazd i łatwy montaż do podłoża powoduje, że Multi M12 świetnie sprawdza się w renomowanych firmach, jako wyposażenie linii montażowych, stołów produkcyjnych lub sal konferencyjnych. Multi M12 może występować z przesłonami dla ochrony przed porażeniem.
Główne cechy:
| Informacje o produkcie | |
| Maksymalna moc | 2500 W |
| Liczba gniazd typu E | 12 |
| Długość przewodu | 2.5 m |
| Wtyczka | Europejska (French) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Rack |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
730 x 60 x 55 mm |
| Waga | 890 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Impakt S.A.
Stanisława Lema 16
62-050 Mosina
Poland
(+48)611010230
https://pl.natec-zone.com/kontakt