Aqua computer Aqua Computer DP Ultra 5l
Symbol: 1690450
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 160.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1690450
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 160.00
| Specyfikacja | |
| Zdolność chłodzenia | 5 l |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 147mm |
| Długość | 189mm |
| Wysokość | 255mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.