Apple Studio Display XDR - Standard Glass - Uchwyt mocujący VESA. Bez podstawki
Symbol: MFEN4RC/A
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 16499.00
Symbol: MFEN4RC/A
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 16499.00
Studio Display XDR
Jakość obrazu
Rozdzielczość absolutna.
Oto zupełnie nowy Studio Display XDR. Dzięki niesamowitej jasności, głębokiemu kontrastowi i olśniewającym kolorom ten 27-calowy wyświetlacz Retina XDR 5K podkręca ekstremalny zakres dynamiczny, prezentując niewiarygodnie realistyczny obraz. To zawodowy monitor referencyjny stworzony dla wyjątkowo wymagających profesjonalistów z branży filmowej, dizajnu i gamingu. Wybitny sprzęt dla wizjonerów.
Zastosowania profesjonalne
Monitoryzacja pracy.
Studio Display XDR umożliwia indywidualną kalibrację, a także korzystanie z szerokiej gamy trybów referencyjnych, idealnych dla filmowców, fotografów i projektantów. Graficy VFX, animatorzy i twórcy gier docenią wyrazistość wyświetlanych detali oraz niezrównaną responsywność monitora.
Kamera
Wszystko kręci się wokół Ciebie.
Studio Display XDR wyposażono w kamerę Center Stage 12 MP o znakomitej jakości obrazu, która doskonale działa przy słabym oświetleniu. Potrafi utrzymać Cię idealnie w centrum kadru podczas wideorozmowy, nawet jeśli jesteś w ruchu lub więcej osób pojawia się obok Ciebie. Funkcja Widok blatu pokaże na ekranie jednocześnie Twoje biurko z góry i Ciebie. A Światło krawędziowe oświetli Twoją twarz, tworząc na brzegach wyświetlacza wirtualną lampę pierścieniową.
Audio
Sześć głośników.
Fonomenalne.
System sześciu głośników ma cztery przetworniki niskotonowe w technologii forcecancelling, które generują głębokie basy. A z dwóch wysokiej klasy głośników wysokotonowych dobiegają precyzyjne tony średnie i czysta góra. To najlepszy system głośników hi-fi stworzony dla Maca.
Dźwięk przestrzenny ogarnia Cię z każdej strony, a Ty czujesz się jak w sali kinowej. Albo koncertowej. Bo gdy słuchasz muzyki lub oglądasz filmy w standardzie Dolby Atmos, system sześciu głośników tworzy wokół Ciebie wyrafinowaną kinową scenę akustyczną.
Łączność
Bliskie kontakty.
Studio Display XDR ma dwa potężne porty Thunderbolt 5 do podłączania Maca, szybkich akcesoriów lub dodatkowych wyświetlaczy. A dwa porty USBC umożliwiają podpięcie dysków zewnętrznych, klawiatury lub myszy.
Dwa porty Thunderbolt 5. Do pierwszego z nich podpinasz Maca. Jeśli używasz laptopa Mac, podłączysz go i naładujesz za pomocą jednego przewodu. Drugi port pozwala podpiąć kaskadowo dodatkowy monitor Studio Display XDR, dzięki czemu uzyskasz w sumie ponad 29 milionów pikseli. A jeśli to mało, możesz rozbudować swoje studio, podłączając kaskadowo nawet dwa monitory Studio Display.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
Studio Display XDR |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | Retina XDR |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 5120 x 2880 |
| Jasność | 1000 nits |
| Jasność HDR | 2000 nits |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x USB (Type C) 2 x Thunderbolt 5 |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 33 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 362 mm |
| Szerokość | 623 mm |
| Głębokość | 33 mm |
| Waga | 6.3 kg |
| Pozostałe parametry |
Studio Display XDR jest zgodny z następującymi modelami Maców z czipami Apple i systemem macOS Tahoe 26.3.1 lub nowszym:
Studio Display XDR jest zgodny z następującymi modelami iPadów z systemem iPadOS 26.3.1 lub nowszym:
|
| Oznaczenia | |
Apple Inc.
One Apple Park Way
95014 CA Cupertino
United States
support@apple.com