Apple MacBook Neo 13 cali: A18 Pro 6/5, 8GB, 512GB SSD, bez zasilacza, US, Touch ID - Srebrny
Symbol: Z1TP00025
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 3847.00
Symbol: Z1TP00025
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 3847.00
MacBook Neo
Wydajność
Żadnej pracy
się nie boi.
Czip A18 Pro pomaga napędzać ulubione apki, a Ty śmigasz między zadaniami, działasz twórczo i nie ściągasz nogi z gazu w napakowanych akcją grach. I cokolwiek przyniesie dzień, masz na to inspirująco szybką odpowiedź.
Wyświetlacz, kamera i dźwięk
Uczta dla zmysłów.
Zdjęcia i filmy imponują głębokim kontrastem i bogatymi detalami. Tekst jest klarowny i czytelny. A dwa głośniki po bokach otaczają Cię czystym brzmieniem.
AI
Zmień listę zadań
w listę przebojów.
Twoje ulubione apki i narzędzia AI, jak Chat GPT i Canva, śmigają na MacBooku Neo aż miło popatrzeć. Zapewnia on płynną i wszechstronną obsługę procesów AI, otwierając nowe horyzonty dla Twojej pracy i pasji.
Stworzony dla Apple Intelligence.
Apple Intelligence to osobisty system sztucznej inteligencji, który pomaga pisać, wyrażać siebie i ogarniać wszystko bez wysiłku. A do tego jest w pełni zintegrowany z MacBookiem Neo.
Potężne możliwości. Z potężną ochroną prywatności.
System Apple Intelligence został zaprojektowany z myślą o nieustannej ochronie Twojej prywatności. Przetwarza dane bezpośrednio na Macu i jest z nim ściśle zintegrowany. Ma więc dostęp do Twoich osobistych informacji, ale ich nie gromadzi. A dzięki przełomowej prywatnej chmurze obliczeniowej Apple Intelligence może korzystać z większych modeli dostępnych na serwerach działających na układach scalonych Apple i obsługiwać bardziej złożone zapytania, chroniąc jednocześnie Twoją prywatność.
macOS
Wszechogarniacz.
macOS to potężny, a jednocześnie przyjazny system operacyjny, który sprawia, że Mac jest tak wyjątkowy. A jeśli masz już iPhonea, to od razu będziesz w domu. Prosta nawigacja, bezpłatne automatyczne aktualizacje i apki, które śmigają aż miło. A wszystko to ubrane w niezwykle przejrzysty i funkcjonalny interfejs Liquid Glass.
Twój pierwszy Mac
Wbudowana intuicyjność.
Z MacBookiem Neo dogadasz się od razu jak z dobrym znajomym, nawet jeśli to Twój pierwszy Mac. Gdy tylko go włączysz, poczujesz się swobodnie i naturalnie. Jakbyście znali się od lat.
Prywatność i bezpieczeństwo
Bez kompromisów.
MacBooka Neo zaprojektowano od podstaw z myślą o zaawansowanych zabezpieczeniach, które każdy Mac ma w standardzie. Dzięki automatycznemu szyfrowaniu danych, bezpłatnej ochronie antywirusowej i regularnym aktualizacjom oprogramowania masz spokojną głowę, bo Ty i Twoje dane jesteście bezpieczni w sieci.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Laptop |
| Model |
MacBook Neo |
| Rodzina procesora | Apple A18 Pro |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Silnik multimedialny
|
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Rozdzielczość | 2408 x 1506 |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Jasność | 500 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | Liquid Retina |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Ilość rdzeni karty graficznej | 5 |
| Producent chipsetu | Apple |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM |
8 GB zunifikowanej pamięci RAM |
| Typ dysku | SSD |
| Liczba dysków SSD | 1 |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | MacBook |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 6.0 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Tak |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type C 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Porty wideo | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Słuchawki / Line-out) |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dźwięk |
|
| Pojemność baterii | 36.5 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 16 h |
| System operacyjny | Mac OS Tahoe |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 12.7 mm |
| Szerokość | 297.5 mm |
| Głębokość | 206.4 mm |
| Waga | 1.23 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe informacje |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Apple - RNAPP%, RUAPP%, TCAPP%, TNAPP%, RDAPP%, RTAPP% |
Apple Inc.
One Apple Park Way
95014 CA Cupertino
United States
support@apple.com