Akyga Zasilacz sieciowy Akyga AK-ND-26 do notebooka Compaq, HP (19,5 V; 4,62 A; 90W; 4.5 mm x 3 mm)
Symbol: AK-ND-26
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 57.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AK-ND-26
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 57.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność | 80% |
| Prąd wyjściowy | 4,62 A |
| Napięcie operacyjne | 19.5 V |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Prąd wejściowy | 2.4 A |
| Regulowane napięcie wyjściowe | Nie |
| Częstotliwość wejściowa | 100-250 Hz |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Napięcie | 19.5 V |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Moc rzeczywista | 90 W |
| Kompatybilność | HP / Compaq |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Diody LED | Tak |
| Waga produktu | 254 g |
| Głębokość produktu | 131,5 mm |
| Wysokość produktu | 31 mm |
| Szerokość produktu | 56 mm |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 50 °C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 90 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 303 g |
| Wysokość opakowania | 38 mm |
| Głębokość opakowania | 190 mm |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 95mm |
• Nie otwierać obudowy zasilacza.
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika.
Akyga Europe Sp. z o.o.
Wrocławska 1C
52-200 Suchy Dwór
Poland
+48713644644
contact@akyga.com