Adata Dysk twardy DashDrive Durable HD650 1TB 2.5 USB3.0 czarny
Symbol: AHD650-1TU31-CBK
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 461.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AHD650-1TU31-CBK
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 461.00
| Informacje o produkcie | |
| Model |
DashDrive Durable HD650 |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 21 mm |
| Szerokość | 81 mm |
| Głębokość | 121 mm |
| Waga | 201 g |
| Oznaczenia | |
ADATA Technology B.V.
Transpolispark, Siriusdreef 17-27
2132 Hoofddorp
Netherlands
adata_europe@adata.com