Adata Dysk twardy DashDrive Durable HD650 2TB 2.5 USB3.1 czarny
Symbol: AHD650-2TU31-CBK
Dostępność: Średnia dostępność 29 szt.
Cena: 558.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AHD650-2TU31-CBK
Dostępność: Średnia dostępność 29 szt.
Cena: 558.00
Dysk HD650 powraca w jeszcze bardziej mocniejszej i pojemniejszej wersji.
Jego gumowa, pochłaniająca wstrząsy obudowa i trójwarstwowa konstrukcja sprawiają, że dysk jest wyjątkowo trwały i posiada równocześnie ciekawy wygląd. Dysk jest oferowany w trzech kolorach: niebieskim, czarnym i czerwonym. Pojemność sięga do 4 TB, co stanowi przełom dla niezasilanych zewnętrznych dysków twardych! Dzięki prędkościom odczytu i zapisu danych zgodnych z technologią USB 3.1 oraz jakości wykonania ADATA, dysk HD650 umożliwia bezpieczne przechowywanie dużych ilości danych.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
DashDrive Durable HD 650 |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 26.7 mm |
| Szerokość | 98.5 mm |
| Głębokość | 126.8 mm |
| Akcesoria w zestawie |
- Kabel USB 3.1 |
| Waga | 390 g |
| Pozostałe parametry |
- Powierzchnia odporna na zarysowania |
| Oznaczenia | |
ADATA Technology B.V.
Transpolispark, Siriusdreef 17-27
2132 Hoofddorp
Netherlands
adata_europe@adata.com