Adata Dysk XPG SX8200 PRO 512GB PCIe 3.5/2.3 GB/s M.2
Symbol: ASX8200PNP-512GT-C
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 477.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ASX8200PNP-512GT-C
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 477.00
Dysk SSD SX8200 Pro M.2 2280 to aktualnie najszybszy dysk SSD XPG, przeznaczony dla entuzjastów PC oraz zapalonych graczy i overclockerów. Jest wyposażony w bardzo szybki interfejs PCIe Gen3x4, zapewniający utrzymywane maks. szybkości odczytu/zapisu 3500/3000 MB na sekundę, pozostawiając daleko w tyle możliwości napędu SATA 6 Gb/s. Dzięki obsłudze NVMe 1.3 dysk SX8200 Pro zapewnia doskonałą wydajność losowego odczytu/zapisu oraz wielozadaniowość. Pamięć cache SLC, bufor DRAM, ochrona danych E2E i technologia LDPC ECC zapewniają duże szybkości i integralność danych nawet w przypadku bardzo wymagających zastosowań, takich jak renderowanie gier i przetaktowywanie.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
XPG SX8200 PRO |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Interfejs dysku | PCIe 3.0 |
| TBW | 320 TB |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 2000000 h |
| Prędkość odczytu | 3500 MB/s |
| Prędkość zapisu | 2300 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 390 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 380 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 3.5 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 8 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
ADATA Technology B.V.
Transpolispark, Siriusdreef 17-27
2132 Hoofddorp
Netherlands
adata_europe@adata.com