Activejet Activejet ATX-B7030N Toner (zamiennik Xerox 106R03395; Supreme; 15000 stron; czarny)
Symbol: ATX-B7030N
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 213.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATX-B7030N
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 213.00
| Specyfikacja | |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kod OEM | XEROX 106R03395 |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 15000 stron(y) |
| Model | Zamiennik |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | Xerox VersaLink: B7025, B7030, B7035. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Wersja | Supreme |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Szerokość | 510mm |
| Długość | 300mm |
| Wysokość | 157mm |
• Zapewnić odpowiednią wentylację podczas używania.
• Tonery i bębny należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.