Activejet Activejet ATX-3250NX Toner (zamiennik Xerox 106R01374; Supreme; 5000 stron; czarny)
Symbol: ATX-3250NX
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 166.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATX-3250NX
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 166.00
| Specyfikacja | |
| Kod OEM | Xerox 106R01374 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 5000 stron(y) |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Zastępuje | Xerox |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Kompatybilność | Xerox Phaser: 3250. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 290mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 340mm |
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Nie wdychać pyłu z tonera.
• Tonery należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.