Activejet Activejet ATX-3210NX Toner (zamiennik Xerox 106R01487; Supreme; 4100 stron; czarny)
Symbol: ATX-3210NX
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 215.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATX-3210NX
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 215.00
| Specyfikacja | |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 4100 stron(y) |
| Kod OEM | Xerox 106R01487 |
| Zastępuje | Xerox |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | Xerox WorkCentre: 3210, 3220. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 280mm |
| Wysokość | 360mm |
• Nie wdychać pyłu z tonera.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Tonery należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.