Activejet Activejet ATX-3020N Toner (zamiennik Xerox 106R02773; Supreme; 1500 stron; czarny)
Symbol: ATX-3020N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 80.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATX-3020N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 80.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Model | Zamiennik |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 1500 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Kod OEM | Xerox 106R02773 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Zastępuje | Xerox |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kompatybilność | Xerox Phaser: 3020. Xerox WorkCentre: 3025. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wersja | Supreme |
| Technologia | New |
| Funkcje techniczne | Hologram |
| Kluczowe korzyści | Class A+ |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 100mm |
• Nie wdychać pyłu z tonera.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Tonery należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.