Activejet Activejet ATS-4824NX Toner (zamiennik Samsung MLT-D2092L; Supreme; 5000 stron; czarny)
Symbol: ATS-4824NX
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 93.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATS-4824NX
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 93.00
| Specyfikacja | |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Samsung |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 5000 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kod OEM | Samsung MLT-D2092L |
| Zastępuje | MLT-D2092L |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | Samsung: ML 2855ND, SCX 4824FN, 4828FN. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 245mm |
| Wysokość | 140mm |
• Unikać kontaktu skóry z tonerem.
• Chronić przed dziećmi.
• Zużyte tonery należy oddać do punktów specjalnej utylizacji odpadów elektronicznych.