Activejet Activejet ATS-3820N Toner (zamiennik Samsung MLT-D203E; Supreme; 10000 stron; czarny)
Symbol: ATS-3820N
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 146.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATS-3820N
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 146.00
| Specyfikacja | |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Kod OEM | Samsung MLT-D203E |
| Zastępuje | Samsung |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kompatybilność z marką | Samsung |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 10000 stron(y) |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | Samsung ProXpress SL: M3820DW, M3820ND, M3870, M3870FW, M4020ND, M4070FR. |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 365mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 145mm |
• Chronić przed dziećmi.
• Zużyte tonery należy oddać do punktów specjalnej utylizacji odpadów elektronicznych.
• Unikać kontaktu skóry z tonerem.