Activejet Activejet ATS-2625N Toner (zamiennik Samsung MLT-116L; Supreme; 3 000 stron; czarny)
Symbol: ATS-2625N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 80.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATS-2625N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 80.00
| Specyfikacja | |
| Kod OEM | Samsung MLT-D116L |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Zamiennik |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3000 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Samsung |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | Samsung: SL-M2625, SL-M2675FN, SL-M2825ND/DW, SL-M2835DW, SL-M2875FD/FW/ND, SL-M2885FW. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Technologia | New |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wersja | Supreme |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Szerokość | 335mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 130mm |
• Zużyte tonery należy oddać do punktów specjalnej utylizacji odpadów elektronicznych.
• Chronić przed dziećmi.
• Unikać kontaktu skóry z tonerem.