Activejet Activejet ATS-1910N Toner (zamiennik Samsung MLT-D1052L; Supreme; 2500 stron; czarny)
Symbol: ATS-1910N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 82.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATS-1910N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 82.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Kod OEM | Samsung MLT-D1052L |
| Zastępuje | Samsung |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2500 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | Samsung |
| Model | Zamiennik |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Kompatybilność | Samsung ML: 1910, 1915, 2525, 2525W, 2580, 2580N. Samsung SCX: 4600, 4623, 4623F, 4623FN. |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 345mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 125mm |
• Unikać kontaktu skóry z tonerem.
• Zużyte tonery należy oddać do punktów specjalnej utylizacji odpadów elektronicznych.
• Chronić przed dziećmi.