Activejet Activejet ATS-1640N Toner (zamiennik Samsung MLT-D1082S; Supreme; 1500 stron; czarny)
Symbol: ATS-1640N
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 90.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATS-1640N
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 90.00
| Specyfikacja | |
| Kod OEM | Samsung MLT-D1082S |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 1500 stron(y) |
| Zastępuje | Samsung |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Kompatybilność z marką | Samsung |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność | Samsung ML: 1640, 2240. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 351mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 120mm |
• Chronić przed dziećmi.
• Unikać kontaktu skóry z tonerem.
• Zużyte tonery należy oddać do punktów specjalnej utylizacji odpadów elektronicznych.