Activejet Activejet ATS-1610N Toner (zamiennik Samsung ML-2010D3 / 2010D3, Xerox 106R01159, Dell J9833; Supreme; 3000 stron; czarny)
Symbol: ATS-1610N
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 105.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATS-1610N
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 105.00
| Specyfikacja | |
| Zastępuje | Samsung |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Kod OEM | Samsung ML-1610D2 / 2010D3, Xerox 106R01159, Dell J9833 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3000 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Samsung |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność | Samsung ML: 1610, 2010, 2010P, 2010PR, 2510, 2570, 2571N. Samsung SCX: 4321, 4520, 4521. Xerox Phaser: 3117, 3122, 3124, 3125. Dell: 1100, 1110. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 355mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 121mm |
• Zużyte tonery należy oddać do punktów specjalnej utylizacji odpadów elektronicznych.
• Chronić przed dziećmi.
• Unikać kontaktu skóry z tonerem.