Activejet Activejet ATR-201N Toner (zamiennik Ricoh 407254; Supreme; 2600 stron; czarny)
Symbol: ATR-201N
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 153.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATR-201N
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 153.00
| Specyfikacja | |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Kod OEM | Ricoh SP201HY / 407254 / SP277HE / 408160 |
| Zastępuje | Ricoh |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kompatybilność z marką | Ricoh |
| Model | Zamiennik |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2600 stron(y) |
| Kompatybilność | Ricoh Aficio SP: 201N, 201NW, 203, 204SN, 204SFN, 211, 211SF, 211SU, 213W, 213SFNW, 213SFW, 213SUW, 220Nw, 220SNW, 220SFNW. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 250mm |
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika - utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Unikać wdychania proszku toneru.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.