Activejet Activejet ATO-B401NX Toner (zamiennik OKI 44992402; Supreme; 2500 stron; czarny)
Symbol: ATO-B401NX
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 114.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATO-B401NX
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 114.00
| Specyfikacja | |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2500 stron(y) |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Kompatybilność z marką | OKI |
| Model | Zamiennik |
| Zastępuje | OKI |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kod OEM | OKI 44992402 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | OKI: B401d, B401dn, MB441, MB451, MB451w. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 300mm |
• Produkt należy zgłaszać do specjalnych punktów zbiórki odpadów, nie wolno go wyrzucać do zwykłych śmietników.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.
• Unikać wdychania pyłu/gazu/mgły/pary rozpylonej substancji.