Activejet Activejet ATO-510CN Toner (zamiennik OKI 44469724; Supreme; 5000 stron; niebieski)
Symbol: ATO-510CN
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 93.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATO-510CN
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 93.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Kod OEM | OKI 44469724 |
| Kompatybilność z marką | OKI |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 5000 stron(y) |
| Model | Zamiennik |
| Zastępuje | OKI |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | OKI: C510dn, C511dn, C530dn, C531dn, MC561dn, MC562dn. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 315mm |
| Wysokość | 100mm |
• Unikać wdychania pyłu/gazu/mgły/pary rozpylonej substancji.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.
• Produkt należy zgłaszać do specjalnych punktów zbiórki odpadów, nie wolno go wyrzucać do zwykłych śmietników.