Activejet Activejet ATO-510BN Toner (zamiennik OKI 44469804; Supreme; 5000 stron; czarny)
Symbol: ATO-510BN
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 100.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATO-510BN
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 100.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 5000 stron(y) |
| Zastępuje | OKI |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | OKI |
| Model | Zamiennik |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kod OEM | OKI 44469804 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | OKI: C510dn, C511dn, C530dn, C531dn, MC561dn, MC562dn |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 100mm |
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.
• Unikać wdychania pyłu/gazu/mgły/pary rozpylonej substancji.
• Produkt należy zgłaszać do specjalnych punktów zbiórki odpadów, nie wolno go wyrzucać do zwykłych śmietników.