Activejet Activejet ATO-301CN Toner (zamiennik OKI 44973535; Supreme; 1500 stron; niebieski)
Symbol: ATO-301CN
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 110.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATO-301CN
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 110.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | OKI |
| Model | Zamiennik |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zastępuje | OKI |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Kod OEM | OKI 44973535 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 1500 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | OKI: C301dn, M321dn, MC332dn, MC342dn. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 320mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 90mm |
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.
• Produkt należy zgłaszać do specjalnych punktów zbiórki odpadów, nie wolno go wyrzucać do zwykłych śmietników.
• Unikać wdychania pyłu/gazu/mgły/pary rozpylonej substancji.