Activejet Activejet ATM-48BN Toner (zamiennik Konica Minolta TNP-48K; Supreme; 10000 stron; czarny)
Symbol: ATM-48BN
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 106.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATM-48BN
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 106.00
| Specyfikacja | |
| Model | Zamiennik |
| Kod OEM | Konica Minolta TNP-48K |
| Kompatybilność z marką | Konica Minolta |
| Ilość | 1 szt. |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 10000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kompatybilność | Konica Minolta Bizhub: C3350, C3850, C3850FS. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Technologia | New |
| Wersja | Supreme |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 170mm |
• Unikaj kontaktu z oczami i skórą.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie wdychać pyłu.