Activejet Activejet ATM-324BN Toner (zamiennik Konica Minolta TN324K; Supreme; 28000 stron; czarny)
Symbol: ATM-324BN
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 139.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATM-324BN
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 139.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Konica Minolta |
| Kod OEM | Konica Minolta TN324K |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 28000 stron(y) |
| Zastępuje | Konica Minolta |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kompatybilność | Konica Minolta Bizhub: C258, C308, C368. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 535mm |
| Wysokość | 80mm |
• Unikaj kontaktu z oczami i skórą.
• Nie wdychać pyłu.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.