Activejet Activejet ATM-217N Toner (zamiennik Konica Minolta A202051; Supreme; 17500 stron; czarny)
Symbol: ATM-217N
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 88.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATM-217N
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 88.00
| Specyfikacja | |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kod OEM | Konica Minolta TN217 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność z marką | Konica Minolta |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 17500 stron(y) |
| Zastępuje | Konica Minolta |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | Konica Minolta Bizhub: 223, 283. |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 377mm |
| Długość | 145mm |
| Wysokość | 255mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Unikaj kontaktu z oczami i skórą.
• Nie wdychać pyłu.