Activejet Activejet ATM-116N Toner (zamiennik Konica Minolta TN116; Supreme; 11000 stron; czarny)
Symbol: ATM-116N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 92.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATM-116N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 92.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 11000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | Konica Minolta |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Model | Zamiennik |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Zastępuje | Konica Minolta |
| Kod OEM | Konica Minolta TN116 |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kompatybilność | Konica Minolta Bizhub: 164, 165, 184, 185, 195, 215, 226, 7718. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 119mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 327mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Unikaj kontaktu z oczami i skórą.
• Nie wdychać pyłu.