Activejet Activejet ATL-T650N Toner (zamiennik LEXMARK T650A11E; Supreme; 7000 stron; czarny)
Symbol: ATL-T650N
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 159.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATL-T650N
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 159.00
| Specyfikacja | |
| Kod OEM | Lexmark T650A11E |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 7000 stron(y) |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | Lexmark: T650DN, T650DTN, T650N, T652DN, T652DTN, T652N, T654DN, T654DTN, T654N, T656DNE. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Technologia | New |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wersja | Supreme |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Szerokość | 500mm |
| Długość | 295mm |
| Wysokość | 155mm |
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; należy poddać specjalistycznej utylizacji.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.