Activejet Activejet ATL-E260N Toner (zamiennik Lexmark E260A11E; Supreme; 3500 stron; czarny)
Symbol: ATL-E260N
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 132.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATL-E260N
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 132.00
| Specyfikacja | |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Kod OEM | Lexmark E260A11E |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3500 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | Lexmark: E260, E260d, E260dn, E360d, E360dn, E460dw, E462dtn. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Szerokość | 372mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 221mm |
• Produkt wymaga specjalnej utylizacji. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Unikać wdychania pyłu/rozpylonej cieczy.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i odzieżą.