Activejet Activejet ATL-502NX Toner (zamiennik Lexmark 502X/50F2X00; Supreme; 10000 stron; czarny) - nowy chip
Symbol: ATL-502NX
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 158.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATL-502NX
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 158.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 10000 stron(y) |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Kod OEM | Lexmark 50F2X00 |
| Zastępuje | Lexmark |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | Lexmark MS: 410d, 410dn, 415dn, 510dn, 610de, 610dn, 610dte. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 260mm |
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i odzieżą.
• Unikać wdychania pyłu/rozpylonej cieczy.
• Produkt wymaga specjalnej utylizacji. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.