Activejet Activejet ATK-8525YN Toner (zamiennik Kyocera TK-8525Y; Supreme; 20000 stron; żółty)
Symbol: ATK-8525YN
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 186.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATK-8525YN
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 186.00
| Specyfikacja | |
| Ilość | 1 szt. |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 20000 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 0 stron(y) |
| Kod OEM | Kyocera TK-8525Y |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kompatybilność | Kyocera TASKalfa: 3552ci, 3553ci, 4052ci, 4053ci. |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Technologia | New |
| Wersja | Supreme |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 625mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 85mm |
• Przechowywać z dala od zasięgu dzieci.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.