Activejet Activejet ATK-5270MN Toner (zamiennik Kyocera TK-5270M; Supreme; 6000 stron, czerwony)
Symbol: ATK-5270MN
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 198.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATK-5270MN
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 198.00
| Specyfikacja | |
| Kod OEM | Kyocera TK-5270M |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 6000 stron(y) |
| Model | Zamiennik |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Dodatkowe informacje | Kartridż z chipem |
| Kompatybilność | KYOCERA ECOSYS: P6230cdn, M6230cidn, M6630cidn. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Wersja | Supreme |
| Technologia | New |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Funkcje techniczne | Cartridge with chip |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 355mm |
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Przechowywać z dala od zasięgu dzieci.