Activejet Activejet ATK-5240CN Toner (zamiennik Kyocera TK-5240C; Supreme; 3000 stron; niebieski)
Symbol: ATK-5240CN
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 139.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATK-5240CN
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 139.00
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kod OEM | Kyocera TK-5240C |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dodatkowe informacje | Kartridż z chipem |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 3000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność | Kyocera ECOSYS: P5026cdn, P5026cdw, M5526cdw. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wersja | Supreme |
| Technologia | New |
| Funkcje techniczne | Cartridge with chip |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 110mm |
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Przechowywać z dala od zasięgu dzieci.