Activejet Activejet ATK-5220CN Toner (zamiennik Kyocera TK-5220C; Supreme; 1200 stron; niebieski)
Symbol: ATK-5220CN
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 93.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATK-5220CN
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 93.00
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe informacje | Kartridż z chipem |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Kod OEM | Kyocera TK-5220C |
| Model | Zamiennik |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 1200 stron(y) |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | Kyocera ECOSYS: M5521cdn, M5521cdw, P5021cdn, P5021cdw. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Wersja | Supreme |
| Technologia | New |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Funkcje techniczne | Cartridge with chip |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 210mm |
| Wysokość | 110mm |
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Przechowywać z dala od zasięgu dzieci.