Activejet Activejet ATK-435N Toner (zamiennik Kyocera TK-435; Supreme; 15000 stron; czarny)
Symbol: ATK-435N
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 149.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATK-435N
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 149.00
| Specyfikacja | |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 15000 stron(y) |
| Kod OEM | Kyocera TK-435 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Zastępuje | Kyocera |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | Kyocera TASKalfa: 180, 181, 220, 221. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 205mm |
| Długość | 520mm |
| Wysokość | 110mm |
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Przechowywać z dala od zasięgu dzieci.