Activejet Activejet ATK-410N Toner (zamiennik Kyocera TK-410; Supreme; 15000 stron; czarny)
Symbol: ATK-410N
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 113.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATK-410N
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 113.00
| Specyfikacja | |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Zastępuje | Kyocera |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kod OEM | Kyocera TK-410 |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 15000 stron(y) |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | Kyocera KM: 1620, 1635, 1650, 2020, 2035, 2050. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 520mm |
| Wysokość | 120mm |
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Przechowywać z dala od zasięgu dzieci.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.