Activejet Activejet ATK-3400N Toner (zamiennik Kyocera TK-3400; Supreme; 12500 stron; czarny)
Symbol: ATK-3400N
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 146.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATK-3400N
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 146.00
| Specyfikacja | |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod OEM | Kyocera TK-3400 |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 12500 stron(y) |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | Kyocera Ecosys MA4500fx/x, PA4500x |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wersja | Supreme |
| Technologia | New |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Szerokość | 375mm |
| Długość | 250mm |
| Wysokość | 140mm |
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Przechowywać z dala od zasięgu dzieci.
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.