Activejet Activejet ATK-3190N Toner (zamiennik Kyocera TK-3190; Supreme; 25000 stron; czarny)
Symbol: ATK-3190N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 159.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATK-3190N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 159.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 25000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zastępuje | Kyocera |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Kod OEM | Kyocera TK-3190 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kompatybilność | Kyocera Ecosys: M3655idn, P3050dn, P3055dn, P3060dn, P3155dn. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wersja | Supreme |
| Technologia | New |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Kluczowe korzyści | Class A+ |
| Funkcje techniczne | Hologram; Cartridge with chip |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 350mm |
| Wysokość | 170mm |
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Przechowywać z dala od zasięgu dzieci.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.