Activejet Activejet ATK-3160N Toner (zamiennik Kyocera TK-3160; Supreme; 12500 stron; czarny)
Symbol: ATK-3160N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 93.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATK-3160N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 93.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 12500 stron(y) |
| Model | Zamiennik |
| Zastępuje | Kyocera |
| Kod OEM | Kyocera TK-3160 |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | Kyocera ECOSYS: M3145dn, M3645dn, P3045dn, P3050dn, P3055dn, P3060dn, P3145dn, P3150dn, P3155dn, P3260dn. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 320mm |
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Przechowywać z dala od zasięgu dzieci.