Activejet Activejet ATK-3110N Toner (zamiennik Kyocera TK-3110; Supreme; 15500 stron; czarny)
Symbol: ATK-3110N
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 100.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATK-3110N
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 100.00
| Specyfikacja | |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 15500 stron(y) |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Zastępuje | Kyocera |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod OEM | Kyocera TK-3110 |
| Kompatybilność | Kyocera FS: 4100DN. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 165mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 345mm |
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Przechowywać z dala od zasięgu dzieci.