Activejet Activejet ATK-1150N Toner (zamiennik Kyocera TK-1150; Supreme; 3000 stron; czarny)
Symbol: ATK-1150N
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 100.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATK-1150N
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 100.00
| Specyfikacja | |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Zastępuje | Kyocera |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Kod OEM | Kyocera TK-1150 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | Kyocera ECOSYS: M2135DN, M2635DN, M2735DW, P2235DN, P2235DW. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 315mm |
| Długość | 101mm |
| Wysokość | 140mm |
• Przechowywać z dala od zasięgu dzieci.
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.