Activejet Activejet ATH-F543NX Toner (zamiennik HP 203X HP203X CF543X CRG 054H CRG054H; Supreme; 2500 stron; czerwony)
Symbol: ATH-F543NX
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 132.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-F543NX
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 132.00
| Specyfikacja | |
| Kod OEM | HP 540 CF543X, Canon CRG 054H M CRG054H |
| Zastępuje | HP 540 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Ilość | 1 szt. |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 0 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 2500 stron(y) |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet Pro: M254dn, M254dw, M254nw, MFP M280nw, MFP, M281cdw, MFP M281fdn, MFP M281fdw. Canon i-SENSYS: MF640C, MF641Cw, MF642Cdw, MF643Cdw, MF644Cdw, MF645Cx, LBP621Cw, LBP622Cdw, LBP623Cdw. |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wersja | Supreme |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia | New |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 340mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 120mm |
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.